+48 691 938 038

O mnie

Olga Kucharska

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i nauczycielem mindfulness. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Od 2012 roku prowadzę prywatną praktykę psychologiczną. Specjalizuję się w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi.

Psychologia pasjonuje mnie od dawna. Spotykając się w drugim człowiekiem kieruję się empatią, życzliwością, otwartością. Wspólnie pracujemy nad wglądem, równowagą, budowaniem szczęścia.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i studia podyplomowe na kierunku psychoterapia poznawczo-behawioralna w Sopocie. Przez 1,5 roku szkoliłam się w zakresie medytacji mindfulness i uzyskałam certyfikat nauczyciela mindfulness w podejściu MBLC (Mindfulness Based Living Course) wydany przez Mindfulness Association w Polsce.

Prywatnie:

Jestem stale pracującą nad relacją małżeńską żoną, mamą trójki wspaniałych dzieci. Cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem, wspólne przeżywanie radości i smutku. Wolne chwile spędzam razem z rodziną na wyprawach małych i większych. Słucham muzyki, medytuję, gotuję posiłki, w które wkładam serce. Moim żywiołem jest woda – pływam, nurkuję, przebywam często w jej pobliżu.

Pracuję w prywatnym gabinecie w Pile.
Przyjmuję osoby dorosłe w ramach kontraktu z NFZ w Niepublicznym Zakładzie Opieki Psychiatrycznej i Odwykowej dla Dorosłych w Pile.